Dev Tuvalleri ve Farklı Teknikleriyle Ressam Keçe Ali


59
17 shares, 59 points

Ressam Keçe Ali’nin son dönem işlerinden oluşan seçkisi Tarihin İzinde serisi, yakın zamanda  izleyiciyle buluşacak. Şimdiye kadar uluslararası sergiler de dahil olmak üzere çok sayıda sergiye katılan Keçe Ali, terk edilmiş köylere dikkat çekmek için Nisan ayında sergisini yalnızca 5 kişinin yaşadığı Ödemiş ilçesine bağlı Lübbey Köyü’nde açmıştı. 

Son dönem ürettiği işleriyle 28 Aralık 2019 tarihinde Urla SimArt Galerisi’nde ‘TÖZ’ adlı sergisiyle sanatseverlerle buluştu. Resimlerinde tekrarlara yer veren sanatçı, bu sergisinde aslında özünde hiç bir şeyin değişmediğini ve her şeyin kendi içinde var olduğunu anlattığını belirtti. 

Resimleriyle bazen uzağı yakın ederken, bazen de içindeki ıssız yolculuğa çıkarmaya çalışıyor insanı. Her resmin bir hikayesi olan son sergisinde, izleyiciyi resmin içinde tutmaya çalıştığını belirtiyor. Yaz aylarında açmayı planladığı yurtdışı sergisi hazırlıkları yanında , Nisan ayı içerisinde İzmir  Alsancak’ta ki sergisine tüm sanatseverleri davet ediyor.

Tüm bu özgün çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Güncel çalışmalarına ve portfolyosuna ulaşmak için aşağıdaki instagram bağlantısına tıkalyabilirsiniz.

Kaynak: Instagram


Like it? Share with your friends!

59
17 shares, 59 points
Format Seç
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında bir şeyler ortaya çıkaran soru dizisi
Bilgi Yarışması
Doğru ve yanlış cevapları olan bilgi soruları
Anket
Genel eğilimleri belirlemek için oylama
Haber
Görsellerle ve alıntılarla zenginleştirilmiş metin
Liste
Klasik Listeleme
Gerisayım
Klasik Gerisayım
Open List
Kendi içeriğini ekle ve en iyi içerik için oylama yap
Sıralı Liste
En iyi liste seçeneği için oylama yap
Meme
Kendi fotoğrafını yükle ve üzerine yazılar ekle
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Alıntıları
Ses dosyası
Soundcloud veya Mixcloud Alıntıları
Resim
Resim veya GIF
Gif
GIF format