Neymiş Bu? Yazmaya Başlamak ve Kendi Yayınlarınızı Oluşturmak

Yazmaya ve yazılarını yayınlamaya hazır mısın? Kendi blogunu oluşturabilir ve yazdıklarını tüm dünya ile paylaşabilirsin! Hem de ücretsiz!


70
10 shares, 70 points

Bugüne kadar ertelediğimiz, bazılarına vakit bulamadığımız ve bazen de imkan yaratamadığımız pek çok plan var aklımızda. Hatta öyle aktiviteler var ki tam olarak aradığımız şeyi temsil ediyor ancak bugüne kadar o aktivitelerden haberdar bile değildik. 

İşte evlerimize kapandığımız bu günlerde zamanımızı ve enerjimizi oldukça etkili bir şekilde kullanabileceğimiz, kendimizi geliştirerek daha iyi hissedeceğimiz, yeteneklerimizi ve bilgilerimizi gözden geçireceğimiz ileri düzey etkinliklerden sadece biri: YAZMAK!

İçinizdeki şair, yazar, komedyen veya her kim ise… Evet, yazsanız roman olacak pek çok deneyiminiz var, belki güçlü tasvirler yapabilecek bir yazarsınız veya yaptığınız espriler havalarda uçuşuyor; ama yazıya dönüşmediği için kalıcı olmuyor. Hadi eski defterlerinizi çıkarıp en son neler yazdığınıza bakın veya yepyeni bir sayfa açarak acemice birkaç karalama yapın. 

Elde edeceğiniz ilk sonuçları büyük ihtimalle beğenmeyeceksiniz, ancak sosyal çevrenizde yazmak konusunda sizden daha deneyimsiz pek çok insan olacak; kısa sürede onlardan daha deneyimli hale gelebilir, onlardan bir adım öne çıkabilir ve beğenilerini kazanabilirsiniz!

Peki oturup tam kendimize göre bir içerik ürettik; ama bunu nasıl yayınlayacağız? Bunu paylaşma keyfini nasıl yaşayacağız?

Bunun yöntemleri oldukça çeşitli olmakla birlikte, en güzel tarafı çok sayıda kişiye maliyetsiz bir şekilde ulaşabilmek. Dolambaçlı bir cümle oldu ve aslında cevap şu: İnternet!


Like it? Share with your friends!

70
10 shares, 70 points
Format Seç
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında bir şeyler ortaya çıkaran soru dizisi
Bilgi Yarışması
Doğru ve yanlış cevapları olan bilgi soruları
Anket
Genel eğilimleri belirlemek için oylama
Haber
Görsellerle ve alıntılarla zenginleştirilmiş metin
Liste
Klasik Listeleme
Gerisayım
Klasik Gerisayım
Open List
Kendi içeriğini ekle ve en iyi içerik için oylama yap
Sıralı Liste
En iyi liste seçeneği için oylama yap
Meme
Kendi fotoğrafını yükle ve üzerine yazılar ekle
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Alıntıları
Ses dosyası
Soundcloud veya Mixcloud Alıntıları
Resim
Resim veya GIF
Gif
GIF format